Projetik, müşterileri için web’e yönelik çözümler üretir. E-ticaret, web ve mobil arayüzü tasarımları, yazılım geliştirme anlamında sonuca odaklı hizmetler sunar.

2002 yılından beri sektörde uzman isimlerin bir araya geldiği ekibimizle sizlere özellikle web noktasında arzu ettiğiniz doğrultuda çözümler sunmak için buradayız. Bugüne dek onlarca kurumsal firmaya hizmet veren Projetik, her geçen yıl uzman ekibini büyüterek profesyonel çalışmalarını sürdürmektedir. Müşterilerine en iyiyi sunmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirdiği özel felsefesiyle, kurulduğu günden bu güne, Projetik ile çalışmayı seçmiş bütün müşterilerine üst düzey hizmet sunmuştur. Müşterileri ile arasındaki bu bağlılığın temelinde takipçi iş disiplini ve güvene dayalı iş birlikleri bulunmaktadır.

Yenilenen teknolojiler ve sürekli değişen koşullar sektörel gelişmeye ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; Projetik de her geçen gün bu gelişmeleri tüm detaylarına kadar takip etmekte ve hizmetlerine dönemin şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir. Biz, sunduğumuz inovatif ve kalıcı çözümlerle müşterilerimize kurumsal değerlerini en iyi şekilde insanlara aktarmalarını sağlıyoruz.

Ağırlıklı olarak web sitelerine yönelik çözümler sunuyoruz. Bunu sunarken, maksimum kalite ve görsellikten taviz vermiyor, müşteri memnuniyetinin oluşması için her projeye kendi işimizi yapıyor gibi titiz ve detaylı yaklaşıyoruz. Eğer web sitenizle ilgili sorunlar yaşıyor ya da yeni bir web sitesine ihtiyaç duyuyorsanız, Projetik ekibi sizin için bir çözüm üretmek üzere hazır olacaktır.